Nazywam się Anna Wakarecy. Zawodowo zajmuję się sprzedażą oraz jakością obsługi klienta. Pracuję jako handlowiec oraz trener. Obecnie z racji nowej życiowej roli poruszam się w gęstwinie tematów związanych z ciążą oraz dziećmi. W wolnym czasie czytam (głównie literaturę sensacyjną, faktu oraz fantasy) i spędzam wiele godzin z padem konsolowym w dłoniach.


Mój blog dzielę na kilka części.
W dziale MODA będę pokazywać jak niedrogo i ciekawie ubrać się w trakcie oczekiwania na dziecko, niekoniecznie tylko w typowe ciążowe stroje. Moim głównym celem jest pokazanie, jak wykorzystać ubrania sprzed ciąży w trakcie jej trwania, lub jeśli zakup nowych jest niezbędny (jak to wielokrotnie było w moim przypadku) - jak poszukać odzieży w atrakcyjnej cenie, która będzie nam służyła po powrocie do dawnej sylwetki. 
Dział OPINIE będzie poruszał tematykę związaną z codziennością kobiety w ciąży. Będę tu omawiać sprawy, z którymi bezpośrednio się zetknęłam - niektóre bardzo pozytywne, niektóre nieco mniej, wszystkie realne i przemyślane z punktu widzenia współczesnej kobiety.
Dział CIĄŻA pokaże moje własne doświadczenia związane z praktyczną stroną tych szczególnych 9 miesięcy. Porozmawiamy więc zarówno o tym, jak wybrać dobrą szkołę rodzenia, kiedy warto rozważyć przejście na zwolnienie lekarskie lub jakie są skuteczne metody na migrenę - plus wiele innych tematów.
W dziale DZIECKO będziecie mogły (lub mogli) zapoznać się z informacjami dotyczącymi tego, co już po porodzie. Będzie tu tak naprawdę wszystko, z czym zetknę się jako początkująca mama - a że doświadczenie z noworodkami i niemowlętami mam niewielkie, więc treści będą praktycznie o wszystkim.
W dziale GADŻET głównie recenzuję produkty, z którymi mam do czynienia. Nie zawsze są to opinie pozytywne - moje opinie zawsze są szczerze, a jeśli uważasz, że czegoś w nich nie ujęłam, skontaktuj się ze mną.

Zapraszam do lektury. Jeśli uznacie, że na blogu czegoś brakuje lub chciałybyście poznać moją opinię na ten temat - zapraszam do kontaktu.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować napisz na mój adres: anna.wakarecy@mamasize.pl

Copyright © 2017 Mama Size