Współpraca i kontakt

Witaj na moim blogu! Miejscu, w którym poruszam wiele tematów dotyczących ciąży oraz opieki nad dzieckiem. Jeśli Twoja działalność również dotyczy tego zakresu – zapraszam do zapoznania się z moją propozycją.Jako zawodowy trener sprzedaży  zadbam o to, aby Twój przekaz był przede wszystkim skuteczny i atrakcyjny. Ponieważ jestem absolwentką filologii polskiej możesz liczyć na poprawność językową moich tekstów. Potrzebujesz próbki mojej wiedzy? 
Od kilku miesięcy otrzymuję artykuły od firmy Canpol. Oto artykuł recenzujący jeden z zestawów - znajdziesz go tutaj
W innym wpisie możesz przeczytać moją autorską prezentację rękodzieła początkującej marki Zuzinovobaby - zapraszam tutaj
Jak widać nie ma dla mnie różnicy, czy reprezentujesz małą czy dużą organizację - do każdego artykułu podchodzę z takim samym zaangażowaniem.
Zapraszam Cię również na stronę mojej firmy, na której prezentuję zaledwie ułamek wiedzy branżowej z zakresu sprzedaży i obsługi klienta: www.cultivo.pl.

W ramach współpracy gwarantuję pełen profesjonalizm oraz elastyczność doboru formy, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom. Jako początkująca mama i blogerka do wszystkiego podchodzę jak małe dziecko – z otwartą głową i entuzjazmem. Dzięki temu nie potraktuję Twojej propozycji utartym schematem.

W ramach współpracy proponuję:

  • możliwość zaprezentowania Twojej działalności lub produktu
  • przeprowadzenie ankiety aktywizującej odbiorców na portalach społecznościowych
  • przeprowadzenie konkursów dla określonej grupy odbiorców
  • zaprezentowanie recenzji produktu lub usługi
  • podlinkowanie produktu bezpośrednio do Twojej strony sprzedażowej
  • inne modele promocji
Jeśli chcesz opowiedzieć moim czytelnikom o swojej propozycji - napisz do mnie. Wspólnie na pewno dobierzemy najlepszą dla Ciebie formę promocji.

Ale to nie wszystko!

Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i chcesz opowiedzieć o ważnych kwestiach dla kobiet w ciąży oraz młodych rodziców – mój blog jest miejscem dla Ciebie!

Do współpracy zapraszam:
- do działów związanych ze zdrowiem: lekarzy pediatrów, ginekologów, neonatologów, położników oraz dietetyków, także dziecięcych;
- do działów omawiających kwestie zdrowego stylu życia: instruktorów fitness i fizjoterapeutów
- w ramach tematyki związanej z urodą: producentów odzieży, kosmetyczki, fryzjerów, masażystów
- behawiorystów zwierzęcych – do promowania zdrowego przygotowania rodziny do pojawienia się nowego jej członka
- przedstawicieli szkół oraz uczelni organizujących kursy/studia skierowane dla młodych rodziców
- producentów artykułów dla niemowląt – aby pomóc młodym rodzicom poruszać się w gąszczu wielu artykułów skierowanych dla ich pociech
- producentów artykułów dla kobiet w ciąży

Zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym: anna.wakarecy@mamasize.pl lub za pomocą formularza umieszczonego na stronie.
Copyright © 2017 Mama Size