14:21

Uwaga, konkurs! Do wygrania zestaw spacerowy!

Zapraszam do kolejnego konkursu organizowanego z firmą Canpol babies!

Do wygrania super zestaw na spacery: torba izolacyjna oraz dwie butelki - całość od fundatora, czyli firmy Canpol babies. 

Aby wziąć udział w konkursie zamieść pod tym postem informację z informacją, gdzie najbardziej lubi spacerować Wasz maluch. Forma pracy dowolna - może być opis, film lub zdjęcie :)

Na zgłoszenie czekam do 31.07.2018 do północy.

UWAGA! 
Kierując się Waszymi głosami z poprzedniego konkursu, tym razem odpowiedzi można zamieszczać pod wpisem na blogu oraz na Facebooku.

Do odpowiedzi proszę dołączyć klauzulę "wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych w celu realizacji konkursu" - zgodnie z RODO bez tej informacji zgłoszeń bez tej formuły nie będzie można uwzględnić przy wyborze najlepszej odpowiedzi!

Wyniki zostaną ogłoszone 05.08.2018 r.

Przed przystąpieniem do konkursu bardzo proszę zapoznać się z regulaminem zamieszczonym poniżej.

Powodzenia!Regulamin konkursu:
1. Przedmiotem losowania jest zestaw: torba izolacyjna oraz butelki, widoczne na zdjęciu.
2. Organizatorem konkursu jest blog Mamasize.
3. Fundatorem nagrody jest firma Canpol babies.
4. Zwycięzca otrzyma nagrodę bezpośrednio od Canpol babies po wcześniejszym przesłaniu do firmy informacji od Mamasize.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy pod postem konkursowym na blogu Mamasize lub pod postem informującym o konkursie na Facebooku umieścić odpowiedź na pytanie: jakie jest ulubione miejsce do spacerów mojego dziecka? odpowiedź może być w dowolnej formie.
6. Na zgłoszenie jest czas do 31.07.2018 r.
7. Do wylosowania jest jedna nagroda w formie zestawu.
8. W przypadku, gdy wylosowana osoba nie poda danych do wysyłki w ciągu pięciu dni od ogłoszenia wyników, nagroda zostanie przekazana kolejnej wylosowanej osobie.
9. Pod odpowiedzią obowiązkowo należy napisać formułę "wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych w celu realizacji konkursu" - bez tej zgody dane osoby zgłaszającej się nie będą mogły być przetwarzane w celu wyłonienia zwycięzcy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Mama Size