09:56

Macierzyństwo, macierzyństwo - na blogu KONKURS, tym razem dla mam

Macierzyństwo to taka dziwna rzecz, na którą nikt Cię nie przygotował. Obojętnie ile nasłuchałaś się wywodów i jak wiele poradników przeczytałaś, prędzej czy później stajesz w obliczu problemów, które rozwiązać możesz tylko samodzielnie. Nie zawsze od ręki. Czasem bywa tak, że dylematy nawarstwiają się, a Ty już nie wiesz co zrobić. Wtedy przyda się pomocna dłoń.Nie oszukujmy się, współczesna matka nie ma łatwego życia. Bombardowana informacjami, poradami często się wykluczającymi, wciąż balansuje na granicy tego, co powinna, a czego się od niej wymaga. No bo która z nas nie naoglądała i nasłuchała się mitów o dzielnej Matce Polce, wiecznie z mopem i siatami zakupów pod pachą? Takiej, który dom błyszczy, a rodzina codziennie zjada trzydaniowy obiad?

I co jeśli w tym wszystkim powoli gubisz siebie i swoje potrzeby? Co jeśli z jednej strony chcesz wrócić do pracy, a z drugiej zabijają Cię wyrzuty sumienia, bo oddasz dziecko do żłobka (tak, tego złego żłobka) lub ktoś inny będzie wychowywał Twoje dziecko? Co jeśli kompletnie nie wiesz, co zrobić, bo stare i nowe priorytety nijak nie chcą się zazębić?

Tutaj może Ci pomóc coach. To taki Twój osobisty pomocnik, który nie będzie kolejną „ciocią dobrą radą”, ale pomoże Ci wyodrębnić oraz zrealizować Twoje osobiste cele. W trakcie sesji nie otrzymasz gotowej listy przepisów, ale sama je stworzysz. Coach pomoże Ci udoskonalić się nie tylko w roli mamy, lecz także kobiety, człowieka, pracownika lub bizneswoman. Pomoże Ci stać się kim chcesz i byciu w tym najlepszym.

Spotkania z coachem to podróż, która za pomocą pytań pobudza Cię do twórczego myślenia i wykorzystania Twoich naturalnych umiejętności. Pomoże Ci stworzyć nowe strategie działania, aby na koniec czerpać satysfakcję z osiągnięcia wyznaczonych wcześniej celów.
Pamiętając, że dziecko i jego potrzeby zawsze będą dla Ciebie kompasem, tak coach może stać się busolą, wspomagającą utrzymanie równowagi w tym szybkim, pełnym emocji i wydarzeń świecie.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił na nowej drodze mamy dla Ciebie konkurs, w której główną nagrodą jest cykl 6 sesji z profesjonalnym coachem.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, jak napiszesz nam pod postem co według Ciebie jest najtrudniejsze w byciu rodzicem. Na zgłoszenie czekamy do 2 marca.


Kilka słów organizacyjnych: 
Sesje trwają 1,5 godziny zegarowej i odbędziesz je na Skypie w dogodnych terminach (godziny popołudniowe lub wieczorne albo w weekend). Aby praca z coachem odniosła zamierzone rezultaty sesje odbywają się raz w miesiącu.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin usługi zamieszczony tutaj.


Zasady dotyczące konkursu:
1. Przedmiotem konkursu jest seria 6 bezpłatnych sesji coachingowych online.
2. Aby wziąć udział w konkursie należy pod postem dodać komentarz zawierający odpowiedź na pytanie "co jest wg Ciebie najtrudniejsze w rodzicielstwie".
3. Na zgłoszenia jest czas do 02.03.2018 r.
4. Do wylosowania jest jedna seria sesji, których nie można podzielić na mniejsze części dla kilku osób.

5. W przypadku, gdy osoba wylosowana za pierwszym razem nie poda swoich danych kontaktowych nagroda zostanie przekazana kolejnej wylosowanej osobie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Mama Size