14:21

Piękno wskazane dziecięcym palcem, czyli Zuzinovo baby

Nie od dziś wiadomo, że dziecko bywa najlepszą inspiracją dla swoich rodziców. Dziecięca wyobraźnia w połączeniu z talentem dorosłych to często początek czegoś pięknego i niepowtarzalnego. Tak jest właśnie z twórczym duetem Joli oraz jej córki Zuzi, dzięki której powstała marka Zuzinovo baby.Dziecięce marzenia przekładane na rzeczywistość potrafią stworzyć magiczne rzeczy. Zuzinovo baby to wszystko, czego mała księżniczka może zapragnąć. Mamy więc pościel dla lalek, dekoracyjne pompony oraz - ostatnio bardzo popularne – tipi. (foto) 

Jeżeli natomiast potrzebujemy czegoś dla młodszego dziecka możemy zamówić pościel dziecięcą wraz z prześcieradłem, becik, organizer do zawieszenia na łóżku oraz zasłonki do pokoju malucha.

Wszystko zaczęło się dość zwyczajnie – od kilku skrawków materiału. Zuzia chciała nowy komplet pościeli dla lalek i Jola postanowiła spełnić jej prośbę. Ponieważ wyszło kilka sztuk więcej, a kolejne osoby zachwyciły się efektem końcowym, twórcza mama wykorzystała to zainteresowanie. Kupiła materiał i zaczęła realizować pierwsze zamówienia dla klientów. Podobnie było z tipi oraz pomponami.

Szycie i tworzenie nowych rzeczy to coś, co Jola po prostu kocha. W codziennym biegu pochylenie się nad nowym projektem, wybór materiału, doradzenie klientowi, co by pasowało do wnętrza – to takie jej prywatne spa dla duszy. We wszystkim wspomaga ją córka. Do dziś mała kreatorka po prostu wskazuje palcem, z jakiego materiału chciałaby mieć coś uszyte.


Z przykładowymi propozycjami Zuzinovo baby można zapoznać się na FB (tutaj) lub Instragramie (tutaj)

Wszystkie zamówienia realizowane są indywidualnie – Jola bardzo chętnie doradzi, jeśli mamy jakieś wątpliwości i fachowo rozwiąże problem z wyborem materiału lub kolorystyki. Dlatego jeśli poszukujesz czegoś, co ozdobi pokój Twojego dziecka - Zuzinovo baby czeka na Ciebie!

Poniżej kilka propozycji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Mama Size