02:26

Po co kolejny blog dla ciężarnych i młodych matek?

Jeśli trafiłaś na mój blog na pewno zastanawiasz się po co kolejna osoba pisze porady dla kobiet w ciąży? Przecież w Internecie aż roi się od stron, które w fachowy sposób wyjaśniają większość spraw związanych z ciążą oraz przygotowaniem się do opieki nad noworodkiem. I masz tu sporo racji – praktycznie na każde zapytanie, które skierujesz do Wujka Google, otrzymasz odpowiedź nie tylko od specjalistów z danej dziedziny, ale także kobiet, które samodzielnie przepracowały konkretne sytuacje.

Jednego tematu według mnie bardzo brakuje w poruszanej tematyce
– tego, jak niedrogo i modnie ubrać się w ciąży. Na pewno już zauważyłaś, że olbrzymia większość ciężarnych przerzuca się po prostu na dresy, szczególnie w ostatnich tygodniach przed porodem. Zapewniam Cię, że nie jest to podyktowane wyłącznie kwestią wygody, ale przede wszystkim kosztami. Jak już zapewne sama wiesz ubrania dla ciężarnych są zwykle droższe (i to sporo) od codziennego, zwyczajnego ubioru.

Ponieważ sama nie wydaję na ubrania majątku, a raczej szperam po wyprzedażach, znalazłam kilka naprawdę skutecznych trików, którymi postanowiłam się podzielić. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się jak niedrogo i dobrze ubrać się w ciąży – świetnie trafiłaś! Pokażę Ci jakie ubrania sprzed ciąży warto wykorzystać, a także co kupić (jeśli już trzeba) i jak to wykorzystać po powrocie do dawnej figury.

Dodatkowo będę też poruszać tematy dotyczące ciąży oraz opieki nad niemowlakiem – tak, abyś czuła się lepiej przygotowana, a czasem po prostu zrozumiana.

Życzę miłej lektury!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Mama Size