09:25

Spódnica plus golf - idealne rozwiązanie na zimowe chłody

Dzisiaj garść dobrych informacji dla tych z Was, które nie boją się spódnic – ostatnie kilka miesięcy oraz zbliżający się sezon wiosenny będzie bardzo łaskawy dla dziewczyn w ciąży. Pokażę Wam jak ciekawie i – co najważniejsze – wygodnie zestawić spódnice spoza okresu ciąży z innymi elementami garderoby.

sweter ciążowy

Na pierwszy ogień idzie spódnica kupiona już w czasie ciąży: różowa i lekko plisowana. Na podszewce, wykonana z pięknej koronki.

spódnica ciążowa cena

Co ważne – spódnica jest zebrana na górze w gumkę, co umożliwia jej noszenie na różnych wysokościach tułowia. Ja nosiłam swoją powyżej brzucha, bo tak mi było najwygodniej. Znam osoby, które lubią nosić spódnice pod brzuchem – kwestia wyboru. Oczywiście od tego na jakiej wysokości nosimy spódnicę będzie zależała jej ostateczna długość. Ponieważ obecnie królują kroje do pół łydki, to nawet jak założymy je powyżej pasa, nadal pozostaje nam długość do kolan. Czyli moja ulubiona :)
Tak naprawdę wybór górnej części naszej stylizacji będzie całkowicie uzależniony od tego, na co mamy ochotę i co mamy w szafie :) Ja dziś wybrałam długi biały sweter, który przede wszystkim ładnie układa się na ciążowej sylwetce, nie opinając się zbytnio, ale też nie wisząc jak wór pokutny.

sweter ciążowy

sweter ciążowy

moda w ciąży

moda w ciąży


Jeśli chodzi o dobór rozmiaru, to tutaj także zdecydowałam się na 36.

Podsumowanie:
Rodzaj: spódnica
Rozmiar: 36

Cena: 39 zł (wyprzedaż)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Mama Size